+++OFERTA DLA FIRM

Siłą każdego przedsiębiorstwa są przede wszystkim ludzie. Jak pokazują badania inwestycja w zdrowie pracowników oraz w budowanie pozytywnych relacji między nimi ma bezpośredni wpływ na poprawę wyników przedsiębiorstwa. Nie od dziś wiadomo, że praca w biurze po kilka godzin dziennie w pozycji siedzącej, najczęściej przed komputerem, powoduje u pracowników liczne dolegliwości zdrowotne, związane z układem ruchu, układem krążenia oraz układem nerwowym, co prowadzi do bólu kręgosłupa, napiętych mięśni, drętwienia kończyn czy też bólu stawów obwodowych.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które chcą inwestować w dobrą kondycję firmy poprzez profilaktykę jej pracowników. Tego typu działania są wyrazem nowoczesnej polityki socjalnej,  oraz wpisują się w światowy trend dobrych praktyk (corporate wellness).

Co oferujemy?

W dobie chorób cywilizacyjnych najlepszą inwestycją dla każdego przedsiębiorstwa jest zadbanie o zdrowie i edukację prozdrowotną pracownika, dlatego też proponujemy Państwu profilaktyczne programy prozdrowotne w trakcie, których szerzymy profilaktykę zdrowotną w oparciu o warsztaty dla pracowników, regularne ćwiczenia w miejscu pracy, masaż biurowy czy indywidualne konsultacje.

Kontakt bezpośredni

Anna Baranowska

Tel.: (+48) 793 851 000

kontakt@pilatesplus.pl

Zachęcam do wprowadzenia praktyki metody Pilates Core w codzienne życie pracowników!

OFERTA+

NASZE USŁUGI

mata

ZAJĘCIA
INDYWIDUALNE+

3

ZAJĘCIA
GRUPOWE+

dla-firm2

DLA
FIRM+

warsztaty

WARSZTATY
WYJAZDY+

zajęcia dla dzieci

ZAJĘCIA
DLA DZIECI+

kids3

DLA
PRZEDSZKOLI+

KONTAKT

Pilates+

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Anna Baranowska
tel. (+48) 793 851 000
e-mail: kontakt@pilatesplus.pl

Wystawiamy faktury VAT.

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO FACEBOOK'A:

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

LOKALIZACJA

GDZIE OBECNIE ĆWICZYMY